
Magin börjar vid midnatt! Ett berusande elixir av härliga frukter bjuder in dig till mystikens realm av lockelse och hemliga kärleksförbindelser. Förföriska blommiga noter kombineras med sensuell mysk och mörk amber för att skapa en oförglömlig midnattsfantasi.
Doften öppnar upp med svarta bär berikat med framboise och exotiska plommon för att skapa en önskan efter mer. Hjärtat består av nattblommande orkidé och freesia som flirtar med lockande sammetsiris. Basen är oförglömlig och magnetisk med sensuell mysk, amber och vanilj som lämnar ett varmt och sensuellt spår.
Observera att ev. innehållsförteckning är hämtad från produkten eller levererad av tillverkaren vid produktinläggning. Produktens innehåll kan i sällsynta fall uppdateras i efterhand. Vid allergier eller överkänslighet, vänligen verifiera på produkten innan användning eller kontakta kundtjänst.
Tänk på att alltid när du testar en ny produkt, applicera på en mindre yta (exempelvis handleden) för att kontrollera eventuell överkänslighet innan användning.
God
Älska.
Ungdomlig o gudomlig
God
Doftar gott i typ 5 minuter
Varukorg
Skönhet
Ansiktsvård
Dusch & Bad
Händer & Fötter
Kroppsvård
Make-up & Smink
Naglar
Nagellack
Special Design
Kollektioner
China Glaze
Ciaté
Color Club
Deborah
Deborah Lippmann
Essie
FNUG
Mavala
OPI
Orly
Wet n Wild
Zoya
Personvård
Tanning
Parfym
Hårvård
Eleven Boutique
Skönhetsapotek
Ekologiskt & Naturligt
Presenttips
Fynda
Man
Vill du vara med & tävla om Glow från Dr Brandt? http://t.co/1DmfhzXOKO
Älskar du Maria Nilas hårvård lika mycket som oss? Nu kan du vinna ett paket fyllt med deras produkter! http://t.co/Enx83Xq4ad
Låt lacken från Paul & Joe pryda dina naglar i sommar! http://t.co/ccr6Zgqgst
LipGloss Bitch visar tips på mejk med Too Faceds Summer Eye Shadow Collection! http://t.co/QBASKDSxmr
Vilken Youngblood-produkt får högsta betyg av Helena Forsman på LipGloss Bitch? http://t.co/8G3c8OACXi