Ett kroppsvatten med essentiella oljor och växtextrakt som har stimulerande och regenererande egenskaper. Skönhetsvård för kroppen, en njutning för sinnena och välbefinnande för själen. Innehåller ingredienser som har fördelaktiga egenskaper för huden och väcker en föreställning om förtjusande lanskap från Medelhavet.
En färgstark och sprudlande debut av mandarin och grapefrukt, kombinerad med den mjuka lotusblomman. En sammetslen nyans av pion lyser upp med vibrerande inslag av rosépeppar och svartvinbär. Basen är insvepande som en omfamning, med förföriska doftnoter av osmanthus, vetyver och mysk.
Innehåll: 100 ml
Observera att ev. innehållsförteckning är hämtad från produkten eller levererad av tillverkaren vid produktinläggning. Produktens innehåll kan i sällsynta fall uppdateras i efterhand. Vid allergier eller överkänslighet, vänligen verifiera på produkten innan användning eller kontakta kundtjänst.
Tänk på att alltid när du testar en ny produkt, applicera på en mindre yta (exempelvis handleden) för att kontrollera eventuell överkänslighet innan användning.
MMMM vilken härlig doft
Varukorg
Skönhet
Ansiktsvård
Dusch & Bad
Händer & Fötter
Kroppsvård
Make-up & Smink
Naglar
Nagellack
Personvård
Tanning
Parfym
Hårvård
Eleven Boutique
Skönhetsapotek
Ekologiskt & Naturligt
Presenttips
Fynda
Man
Älskar du Maria Nilas hårvård lika mycket som oss? Nu kan du vinna ett paket fyllt med deras produkter! http://t.co/Enx83Xq4ad
Låt lacken från Paul & Joe pryda dina naglar i sommar! http://t.co/ccr6Zgqgst
LipGloss Bitch visar tips på mejk med Too Faceds Summer Eye Shadow Collection! http://t.co/QBASKDSxmr
Vilken Youngblood-produkt får högsta betyg av Helena Forsman på LipGloss Bitch? http://t.co/8G3c8OACXi
Ina visar vad du kan skapa med Zoya Lovely! http://t.co/T9FivMzDAK