
Detta är en exklusiv trio med skimrande och sammetslena ögonskuggor från Deborah. Blanda alla samman eller använd var för sig. Har bra pigment och kan användas både fuktig och torr.
Applicera med fuktig pensel för en starkare effekt och längre hållbarhet och med en torr för lättare mer vardaglig effekt. Innehåller en speciellt böjd applikator som underlättar användningen.
Varukorg
Skönhet
Ansiktsvård
Dusch & Bad
Händer & Fötter
Kroppsvård
Make-up & Smink
Naglar
Nagellack
Special Design
Kollektioner
China Glaze
Ciaté
Color Club
Deborah
Deborah Lippmann
Essie
FNUG
Mavala
OPI
Orly
Wet n Wild
Zoya
Personvård
Tanning
Parfym
Hårvård
Eleven Boutique
Skönhetsapotek
Ekologiskt & Naturligt
Presenttips
Fynda
Man
Vill du vinna en bikini från Panos Emporio? http://t.co/IfniX1DkXz
Vi älskar deras badkläder, nu även deras dofter! Kolla in de somriga dofterna från Panos Emporio! http://t.co/RD8jicDjRm
Får vi presentera Kärleksört från IDUN Minerals? En sommarfavorit i begränsad upplaga! http://t.co/BGMTq8CxYL
Förstärk effekten på din solkyssta hy! Missa inte BB Cream Tan Enhancer från Une. http://t.co/Pm72Bx9zh9
Vill du vara med & tävla om Glow från Dr Brandt? http://t.co/1DmfhzXOKO