Handtillverkad duo-skugga som vunnit Beauty Awards! En av Noubas mest sålda ögonskuggor i fantastiska färgkombinationer. Double Bubble innehåller två fina ögon skuggor i samma ask som framhäver både ögonmakeupen och din personlighet.
Ögonskuggan är tillverkad för hand och har en fantastiskt kvalité samt är mild för huden. Skuggorna är multifunktionella och kan användas både torra som en ögonskugga alternativt med fuktad pensel som en eyeliner. De är lätta att applicera och sitter väldigt bra.
Innehåll: 2 g
Appliceras med Noubas mjuka ögonpensel, eller applikator alternativt med finger topparna för en mjuk ock soft look. Använd den som eyeliner ska man använda en tunn fuktad ögonpensel.
Varukorg
Skönhet
Parfym
Hårvård
Eleven Boutique
Skönhetsapotek
Ekologiskt & Naturligt
Presenttips
Fynda
Man
Tävling: 50 vinnare får 5 nagellack från China Glaze! http://t.co/y6qmEjwx via @elevense
Helena tipsar om Marvels väggklättrare... på naglarna http://t.co/yW9f2xMl via @elevense
Hur sköter man om sina borstar på rätt sätt? http://t.co/eDAclX9e via @elevense
LipGloss Bitch tipsar om hur du skyddar dig i solen + ger huden fukt! http://t.co/vR24667o via @elevense
Vitare tänder i vår? Nu kan du beställa tandblekning från Dentway för endast 495 SEK (tidigare 895 SEK). http://t.co/dVyxFJKm