
Bakom märket Percy & Reed står två enastående frisörer som har jobbat med de största stjärnorna i Hollywood. De har nu skapat en serie med moderna och mycket användbara (även för alla oss som inte är Hollywood-stjärnor) produkter som ger dig full kontroll över ditt hår!
Med dessa två mäns kunskap kan du nu få produkter som verkligen fungerar på alla typer av hår - varje dag och till varje tillfälle!
Varukorg
Skönhet
Ansiktsvård
Dusch & Bad
Händer & Fötter
Kroppsvård
Make-up & Smink
Naglar
Nagellack
Special Design
Kollektioner
China Glaze
Ciaté
Color Club
Deborah
Deborah Lippmann
Essie
FNUG
Mavala
OPI
Orly
Wet n Wild
Zoya
Personvård
Tanning
Parfym
Hårvård
Eleven Boutique
Skönhetsapotek
Ekologiskt & Naturligt
Presenttips
Fynda
Man
Vill du vara med & tävla om Glow från Dr Brandt? http://t.co/1DmfhzXOKO
Älskar du Maria Nilas hårvård lika mycket som oss? Nu kan du vinna ett paket fyllt med deras produkter! http://t.co/Enx83Xq4ad
Låt lacken från Paul & Joe pryda dina naglar i sommar! http://t.co/ccr6Zgqgst
LipGloss Bitch visar tips på mejk med Too Faceds Summer Eye Shadow Collection! http://t.co/QBASKDSxmr
Vilken Youngblood-produkt får högsta betyg av Helena Forsman på LipGloss Bitch? http://t.co/8G3c8OACXi