Den härliga doften av sandelträ, patchouli och mossa kombinerat med sött rörsocker exfolierar varsamt din hud och gör den sammetslen.
Dessa lyxiga Sugar Whip från Primal Elements hjälper till att göra din hud mjuk, len och förfinad. Äkta rörsocker och fuktighetsgivande ingredienser har rörts ihop för att skapa en söt, krämig, löddrande kroppsskrubb. Socker är en skonsam exfolierande ingrediens som ser till att göra din hud silkeslen och uppfriskad. Sugar Whip är fri från parabener.
Innehåll: 283 g
Observera att ev. innehållsförteckning är hämtad från produkten eller levererad av tillverkaren vid produktinläggning. Produktens innehåll kan i sällsynta fall uppdateras i efterhand. Vid allergier eller överkänslighet, vänligen verifiera på produkten innan användning eller kontakta kundtjänst.
Tänk på att alltid när du testar en ny produkt, applicera på en mindre yta (exempelvis handleden) för att kontrollera eventuell överkänslighet innan användning.
Varukorg
Skönhet
Parfym
Hårvård
Eleven Boutique
Skönhetsapotek
Ekologiskt & Naturligt
Presenttips
Fynda
Man
Vinn ett hjärta från Moschino till Alla Hjärtans Dag! http://t.co/j40Dsqhq via @elevense
En donut i håret? Nu har vi hårmunkar för endast 59 SEK! http://t.co/gVatZ4Bv
Helena tipsar om Clarins Instant Light Natural Lip Perfector http://t.co/oTrsTImp via @elevense
Kourtney Kardashian använder Mama Mio http://t.co/xr94VhAB via @elevense
Vill du vinna produkter från Lily Lolo? Tävla på bloggen! http://t.co/F7REcroU via @elevense