
En tre-i-ett foundation som ger dig primer, concealer och foundation i en produkt! Snabbt och enkelt får du en bra grund, perfekt täckningsförmåga samt en jämn och matt finish som håller hela dagen.
Primerfunktionen är baserad på en patenterad Flexihold-teknologi som gör huden elastisk samt ger en lätt utslätande verkan för att bronzer, rouge eller highlighter ska ge en jämn och slät finish. All Day Flawless 3-in-1 Foundation trollar bort mörka ringar och ger en naturligt matt yta samtidigt som den ger ett lätt SPF-skydd.
Innehåll: 30 ml
Bästa budget-foundation ever!
En snygg och fräsch fundation
Väldigt bra fulltäckande foundation
Grymt!
Bästa jag prövat :-)
Ny favorit!!
Naturlig finish
Riktigt bra!
Varukorg
Skönhet
Ansiktsvård
Dusch & Bad
Händer & Fötter
Kroppsvård
Make-up & Smink
Naglar
Nagellack
Personvård
Tanning
Parfym
Hårvård
Eleven Boutique
Skönhetsapotek
Ekologiskt & Naturligt
Presenttips
Fynda
Man
Älskar du Maria Nilas hårvård lika mycket som oss? Nu kan du vinna ett paket fyllt med deras produkter! http://t.co/Enx83Xq4ad
Låt lacken från Paul & Joe pryda dina naglar i sommar! http://t.co/ccr6Zgqgst
LipGloss Bitch visar tips på mejk med Too Faceds Summer Eye Shadow Collection! http://t.co/QBASKDSxmr
Vilken Youngblood-produkt får högsta betyg av Helena Forsman på LipGloss Bitch? http://t.co/8G3c8OACXi
Ina visar vad du kan skapa med Zoya Lovely! http://t.co/T9FivMzDAK