Sense of Youty
Kabuki Brush
-
Medlemserbjudande: Få 100 kr rabatt vid köp över 1000 kr! Bli medlem och logga in för att ta del av erbjudandet. Ange koden CLUB i kassan.
En rund, klassisk kabukiborste som passar utmärkt för att applicera puder- eller basprodukter. Med denna borste kan du" "buffa"eller pressa in produkten sömlöst på huden för att få ett jämnt och vackert resultat. Ger bra opacitet med en enkel applicering. Lämnar ett naturligt och jämnt resultat med medium till full täckning. Kom ihåg att tvätta borsten regelbundet. Produkten är tillverkad av veganskt syntetiskt hår och hållbart trä.
Upptäck mer som Kabuki Brush
Recensera Denna Produkt
Vi tror på din expertis och värnar om din åsikt som hjälper andra att hitta rätt! Därför vill vi gärna höra vad du tycker om våra produkter. Lämna din skönhetsrecension på dina senaste köp och få poäng för din insats som medlem i Eleven Club.