Elizabeth Arden
Ceramide Premiere
Du sparar 216 kr
863 kr
1079 kr
Du sparar 216 kr
863 kr
1079 kr
Handla produkter från Elizabeth Arden för mist 700 kr och få denna lyxiga och välfyllda necessär på köpet. Värde: 840 SEK
En återfuktande, behaglig kräm som tack vare naturligt sheasmör och Ceramide Triple Complex hjälper till att återfukta huden intensivt under natten samt hjälper till att reducera synbarheten av fina linjer och rynkor.
Näringsgivande havsmineraler hjälper till att stödja hudens egna process samtidigt som Elizabeth Ardens patenterade Retinyl Complex hjälper till att ge en mjukare, fastare och mer strålande look. För ett mjukare, mer ungdomligt utseende med vacker lyster!
Tips från Elizabeth Arden!
För bästa resultat, massera in krämen på rengjord, torr hy på kvällen efter Elizabeth Arden Ceramide Gold Ultra Restorative Capsules.
Innehåll: 50 ml
Upptäck mer som Ceramide Premiere
Recensera Denna Produkt
Vi tror på din expertis och värnar om din åsikt som hjälper andra att hitta rätt! Därför vill vi gärna höra vad du tycker om våra produkter. Lämna din skönhetsrecension på dina senaste köp och få poäng för din insats som medlem i Eleven Club.