Lumene
Ajaton Nordic Ageless
Du sparar 112 kr
337 kr
449 kr
Du sparar 112 kr
337 kr
449 kr
Vid köp av två valfria produkter från Lumene får du just nu en handkräm, värde 89 kr.
Lumene Ajaton Nordic Ageless Radiant Youth Pressed Serum kombinerar kraften hos ett serum med den behagliga och skyddande effekten hos en creme. Den gelaktiga elastiska sammansättningen förändras till en lätt och silkeslen konsistens som ger näring åt glåmig och slapp hud.
Skyddande lingonceller, lystergivande fermenterade hjortron och nordisk ljung ger tillsammans med arktiskt källvatten, som har hudvänligt pH, naturlig kraft åt denna kombinerade serum-fuktighetscreme för mogna hudtyper. Fina linjer och rynkors framträdande reduceras och huden får en ungdomlig lyster.
Skyddande, återfuktande dagkräm
Lystergivande
Passar en mogen hud
Berikad med lingon och hjortron
Kombinerar kräm med serum
Innehåll: 50 ml
Upptäck mer som Ajaton Nordic Ageless
Recensera Denna Produkt
Vi tror på din expertis och värnar om din åsikt som hjälper andra att hitta rätt! Därför vill vi gärna höra vad du tycker om våra produkter. Lämna din skönhetsrecension på dina senaste köp och få poäng för din insats som medlem i Eleven Club.